Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma co pastwić się nad ofiarami wypadku. Słowa pogardy i długich lat w więzieniu należą się temu mordercy, który prowadził samochód. Bo tak go trzeba nazwać, morderca skoro zabiera na potencjalną śmierć tyle osób. Mordrecą się nie staje tylko się nim jest. Więzienie nic nie zmieni ale przynajmniej może już nikogo więcej nie zabije. W Łopienniku powinny już od dawna być ustawione fotoradary i zamontowane progi zwalniające na odcinku gdzie przejeżdża się przez teren zabudowany. Wszyscy by wtedy zwolnili i nie byłoby tych niepotrzebnych tragicznych wypadków i ofiar śmiertelnych. Szczere wyrazy współczucia rodzinie tragicznie zmarłej córki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość1997 napisał:
Właśnie rodzice...to chyba oni powinni ich pilnować... Zresztą one na 100% też były pod wpływem więc nie zastanawiały się jakie mogą być konsekwencje więc niech za to płacą. Zastanawia mnie jeszcze fakt co one robiły z 30letnimi, pijanymi facetami?! [/quote] [quote name='AntyPoPiS' timestamp='1342094271' post='648362'] a ludzie się dziwią po co są te słupki od Piask do Łopiennika...... Tam by do czegoś takiego nie doszło bo nie da się wyprzedzić. A TEN PIJANY JOŁOP NIESTETY NAJWYRAŹNIEJ JECHAŁ W TEJ CZĘŚCI ŁOPIENNIKA GDZIE NIE MA TYCH SŁUPKÓW
Jechał akurat w tej części gdzie są słupki. Wyprzedzał jadąc pod prąd, nie zważając pod prąd. Pewnie się popisywał przed małolatami. A potem wysepka, bus na przeciw zza górki i nie było kiedy uciekać. Także jazda tego jełopa bez komentarza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dalej barany wsiadaja z pijakami do auta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powinno sie tez takich karac z wspułudział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten 30 latek jest chłopakiem jednej z kolezanek dziewczyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Ewelina Sawa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie nazywały te dziewczyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to auto jest 4-osobowe,jak oni tam się pomieścili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilona Korzeniowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się nazywała dziewczyna która nie żyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja nie wiem dokładnie, chyba Ewelina S. z Olszanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże Ewelina. Dlaczego?!?!?!?!? ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co z Iloną? ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość1997 napisał:
Ale z dwóch źródeł słyszałam że Ilona też... ma ktoś jakieś potwierdzone info???
ja tez tak słyszałam ale to tylko póścili taką plotke na wieś. Ilona zyje ale jest w ciezkim stanie. ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo ze nie znałam jej jest mi bardzo przykro i współczuje z całego serca rodzinie i znajomym tej dziewczyny. spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Boże Ewelina. Dlaczego?!?!?!?!? ;(
Dlatego, że była na tyle głupia, aby wsiąśćdo samochodu z pijanym kierowcą. A za głupotę się płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Dlatego, że była na tyle głupia, aby wsiąśćdo samochodu z pijanym kierowcą. A za głupotę się płaci.
Łatwo wam baranom mówić "po co wsiadała"! A co miała zrobić sama w nocy kawał drogi od domu? A sami ileż to razy jezdzicie z pijakami i do tego sami po pijaku?? Siebie to nikt nie widzi!!!! Jeszcze brońcie tego kierowce-pijaka-morderce! Bo pewnie niewinny! Zmusiły go żeby wsiadł za kierownice!!! Jak ciebie kiedys coś takiego spotka to zobaczymy co wtedy powiesz. Pozdro pustaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co miała zrobić sama w nocy kawał drogi od domu? a co taka małolata sama w nocy robiła poza domem?????????????? a kierowca 30latek w dodatku WDOWIEC niczego się nie nauczył na swoich błędach????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tą Iloną? Wszyscy mówią że była w ciężkim stanie i zmarła w szpitalu... Nie wiem co mam myśleć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...